Collection: Wax Melts

Wax Melts from Our Own Candles Company.

Up to 40hrs of high quality fragrance.

Each a 6 pack of wax melt cubes.

Visit us at either of our two locations to purchase.

*stock may vary*

37 products
  • Vanilla Waffle Cone
    Vanilla Waffle Cone
    Regular price
    $1.59
    Sale price
    $1.59
    Unit price
    per 
  • The Beach
    The Beach
    Regular price
    $1.59
    Sale price
    $1.59
    Unit price
    per 
  • Triple Berry Pudding
    Triple Berry Pudding
    Regular price
    $1.59
    Sale price
    $1.59
    Unit price
    per 
  • Tuscan Vinyard
    Tuscan Vinyard
    Regular price
    $1.59
    Sale price
    $1.59
    Unit price
    per 
  • Tropical Paradise
    Tropical Paradise
    Regular price
    $1.59
    Sale price
    $1.59
    Unit price
    per 
  • Summer Nights
    Summer Nights
    Regular price
    $1.59
    Sale price
    $1.59
    Unit price
    per 
  • Snickerdoodle
    Snickerdoodle
    Regular price
    $1.59
    Sale price
    $1.59
    Unit price
    per 
  • Smoke Eliminator
    Smoke Eliminator
    Regular price
    $1.59
    Sale price
    $1.59
    Unit price
    per 
  • Strawberry Melon
    Strawberry Melon
    Regular price
    $1.59
    Sale price
    $1.59
    Unit price
    per 
  • River Rock
    River Rock
    Regular price
    $1.59
    Sale price
    $1.59
    Unit price
    per 
  • Root beer Float
    Root beer Float
    Regular price
    $1.59
    Sale price
    $1.59
    Unit price
    per 
  • Raspberry Lemonade
    Raspberry Lemonade
    Regular price
    $1.59
    Sale price
    $1.59
    Unit price
    per 
  • Orange Creamsicle
    Orange Creamsicle
    Regular price
    $1.59
    Sale price
    $1.59
    Unit price
    per 
  • Mulberry
    Mulberry
    Regular price
    $1.59
    Sale price
    $1.59
    Unit price
    per 
  • Macintosh Apple
    Macintosh Apple
    Regular price
    $1.59
    Sale price
    $1.59
    Unit price
    per 
  • Lux Linen
    Regular price
    $1.59
    Sale price
    $1.59
    Unit price
    per 
  • Love Spell
    Love Spell
    Regular price
    $1.59
    Sale price
    $1.59
    Unit price
    per 
  • Lilac
    Lilac
    Regular price
    $1.59
    Sale price
    $1.59
    Unit price
    per 
  • Lemon Pound Cake
    Lemon Pound Cake
    Regular price
    $1.59
    Sale price
    $1.59
    Unit price
    per 
  • Lavender Vanilla
    Lavender Vanilla
    Regular price
    $1.59
    Sale price
    $1.59
    Unit price
    per 
  • Lavender Chamomile
    Lavender Chamomile
    Regular price
    $1.59
    Sale price
    $1.59
    Unit price
    per 
  • Hot Apple Pie
    Hot Apple Pie
    Regular price
    $1.59
    Sale price
    $1.59
    Unit price
    per 
  • Himalayan Sea Salt
    Himalayan Sea Salt
    Regular price
    $1.59
    Sale price
    $1.59
    Unit price
    per 
  • Grandmas Kitchen
    Grandmas Kitchen
    Regular price
    $1.59
    Sale price
    $1.59
    Unit price
    per 
  • French Vanilla
    French Vanilla
    Regular price
    $1.59
    Sale price
    $1.59
    Unit price
    per 
  • Fresh Peach
    Fresh Peach
    Regular price
    $1.59
    Sale price
    $1.59
    Unit price
    per 
  • Fresh Linen
    Fresh Linen
    Regular price
    $1.59
    Sale price
    $1.59
    Unit price
    per 
  • Country Clothesline
    Country Clothesline
    Regular price
    $1.59
    Sale price
    $1.59
    Unit price
    per 
  • Coconut Lime
    Coconut Lime
    Regular price
    $1.59
    Sale price
    $1.59
    Unit price
    per 
  • Coconut Banana
    Coconut Banana
    Regular price
    $1.59
    Sale price
    $1.59
    Unit price
    per 
  • Caramel Pecan
    Caramel Pecan
    Regular price
    $1.59
    Sale price
    $1.59
    Unit price
    per 
  • Butterscotch Bourbon
    Butterscotch Bourbon
    Regular price
    $1.59
    Sale price
    $1.59
    Unit price
    per 
  • Buttered Maple Syrup
    Buttered Maple Syrup
    Regular price
    $1.59
    Sale price
    $1.59
    Unit price
    per 
  • Blood Orange
    Blood Orange
    Regular price
    $1.59
    Sale price
    $1.59
    Unit price
    per 
  • Blueberry Pie
    Blueberry Pie
    Regular price
    $1.59
    Sale price
    $1.59
    Unit price
    per 
  • Black Raspberry Vanilla
    Black Raspberry Vanilla
    Regular price
    $1.59
    Sale price
    $1.59
    Unit price
    per 
  • Banana Nut Bread
    Banana Nut Bread
    Regular price
    $1.59
    Sale price
    $1.59
    Unit price
    per